Tabletki Limetic przy karmieniu piersią

Od około 10 miesięcy biorę tabletki limetic, ponieważ karmię dziecko piersią. Do tej pory nie miałam żadnych niepokojących objawów podczas ich stosowania. Oczywiscie cały czas jestem pod opieką lekarza ginekologa.Wczoraj jednak pojawiło się lekkie krwawienie . Wiem ze czasami się pojawiają lekkie krwawienia ale na początku stosowania tabletek. Ostatnio ograniczyłam córce ilość karmień do 3 na dobę czy może to być spowodowane właśnie tym.

Piotr Pilarski

Krwawienia takie mogą pojawiać się w trakcie stosowania tego preparatu. Proszę wspomnieć o tym ginekologowi przy najbliższej wizycie.

Pozdrawiam.