Tabletki na przybór masy

Witam, chciałbym się zapytać czy sa jakieś środki na szybkie przybranie masy ciała i na ogólną regeneracje organizmu? Gdzie się udać? zauważyłem duży spadek masy ciała, złe wyniki krwi(czerwone płytki), ogólnie czuję się słabszy, zmęczony. prowadzę wprawdzie dość intensywny tryb życia w pracy, dużo obowiązków na mnie spoczywa.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, prosze skonsultować sie z lekarzem rodzinnym, ktory określi występowanie anemii i wskazania do leczenia. Zalecam zbilansowana dietę zawierająca wszystkie składniki odżywcze oraz wypoczynek, wysypianie sie. Pozdrawiam

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

nie ma takich tabletek, najlepsza byłaby dieta. Do czasu ułożenia może Pan spożywać Nutridrinki - są wysokokaloryczne, zbilansowane i uzupełniają dietę we wszelkie potrzebne składniki.

Pozdrawiam