Tabletki placebo a opóźniona miesiączka

Witam! Jestem właśnie na etapie brania pigułek placebo z opakowania YAZZ i nadal nie mam okresu. 17 dni temu współżyłam z chłopakiem i doszło do wytrysku we mnie. Zrobiłam do tej pory aż 4 różne testy ciążowe i wszystkie wyszły negatywne. Jednakże brak krwawienia bardzo mnie niepokoi. Proszę o poradę !

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli stosowała Pani antykoncepcję regularnie nie ma powodów do obaw przed zajściem w ciążę. Prawdopodobnie brak okresu związany jest z wahaniami hormonalnymi.