Tabletki placebo przy stosowaniu Vibin Mini a krwawienie z odstawienia

Witam! Od 4 miesięcy biorę tabletki Vibin Mini. Zawsze dostaję krwawienie w środę. Chciałam przesunąć ten dzień na niedzielę, zgodnie z ulotką wyrzuciłam 3 ostatnie tabletki placebo z opakowania. Dzisiaj (w środę) nie dostałam krwawienia. Do końca opakowania została mi 1 tabletka placebo, na jutro. Czy jeśli nie dostanę krwawienia jutro, mogę rozpocząć nowe opakowanie w piątek (by dostawać krwawienie w niedzielę, zgodzie z przesunięciem dnia)? Ciąża jest wykluczona.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli chciałaby Pani mieć krwawienie miesiączkowe w niedziele to należy jeśli bierze Pani tabletki wieczorem to placebo zacząć przyjmować w sobotę, jeśli rano to w niedzielę rano. Nie daje to jednak gwarancji, iż dokładnie w niedziele będzie krwawienie ale na pewno nie wcześniej.

Pozdrawiam.