Tabletki podobne do Cilest

Witam. Kiedyś brałam Cilest. Czułam się po nim okej. Skończyły się bóle miesiączkowe, nic nie czułam. Było to parę lat temu. Teraz mam yasmin i jestem mniej zadowolona. Miesiączki są tak samo bolesne jak bez anty. Brałam też krążek, plastry i to samo,też okropnie mnie boli jak mam miesiączkę. Dlatego chciałabym coś "podobnego" do cilest. Czy są na rynku tabletki, które mają podobny skład? pomocy. frown

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli obecny preparat jest źle tolerowany to należy udać się do specjalisty ginekologa, który dokona zmiany preparatu mając na uwadze występujące działania niepożądane. W chwili obecnej nie występuje na rynku preparat, który ma taki sam skład jak Cilest.