Tachykardia i stany depresyjno lękowe

Witam, mam 18 lat i prawidłowe bmi. Stwierdzono u mnie wysoki poziom stresu i biorę leki na stady depresyjno lękowe. Dzisiaj po dużym stresie gdy strach ustąpił miałam tachykardię przez jakieś 10 min. (3 uderzenia na sekundę) i ucisk w klatce piersiowej. Po 4 godzinach puls mam nadal wysoki (ok. 100) Czy mam się czym martwić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ucisk w klatce piersiowej utrzymuje się proponuję zgłosić się do lekarza. Na podstawie opisu ciężko jest coś więcej radzić.