Tachykardia po zbyt intensywnym bieganiu

Miesiac temu zbyt intensywnie biegalam,potem tachykardia.Po tygodniu bez wysilku znow tachykardia 3 dni pod rzad.Od tego czasu ogolnie zle sie czuje,nie mam kondycji wejsc po schodach.Echo z dopplerem ok, Holter 24h zarejestrowal tachykard ale bez zmian w rytmie oprocz szybszego bicia (max158 bez wysilku).Od 2 tyg nie mam tych incydentow, ale jestem slaba,zero kondycji w codziennych czynnosciach.Proba wysilk b.dobrze, ale po zakonczeniu tetno wrocilo do ponizej100 dopiero po 40min.Co sie dzieje?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zaburzenia rytmu wskazują na konieczność oceny funkcji tarczycy. Proszę wykonać badanie poziomu TSH.