Tachykardia zatokowa i nerwica

wykryto u mnie tachykardie zatokowa ..czesto mam takie napady najczesciej w nocy..nie towarzysza przyt tym inne objawy takie jak bol czy omdlenie...podejrzewaja rowniez nerwice...jak sobie z tym radzic..dodam ze jestem ciagle zmeczona oslabiona i bez checi do zycia..

Witam!
prosze sprawdzić czy oprócz tachycardii ma Pani coś jeszcze, jak się ja leczy....
Prosze dbać o diate i spokojny tryb zycia.. w końcu takie rozpoznanie jet też stresem..
Moze systematyczne wsparcie kogoś bliskiego lub konsultacje u psychologa pomogą i oczywiście leczenie
Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza