Tachykardia zatokowa i wybór leku

mam pytanie cierpie na tachykardie zatokowa bez zadnych arytmi co wykazal holter ekg,generalnie przebadany echo i proba wysikowa bez patologi,moj problem jest taki kardiolog zaproponowal mi dwa leki concor i procolaran moze ktos mi podpowie ktory lek jest bardziej wskazany przy tachykardiach dodoam ze cisnienie mam 120 na 74 zazwyczaj nie wyzsze..ktory lek jest lepszy silniejszy a przedewszystkim ktory ma mniej skutkow ubocznych prosze o rade,a i czy concor mozna brac dwa dziennie razy po 1.25mg

Decyzja o doborze leku nalezy do lekarza zlecającego/pacjenta.
Nie można doradzić.
co do skutków ubocznych proponuję zapoznać się z charakterystykami produktów leczniczych.
Dawkowanie również ustala lekarz badający.