Tachykardia zatokowa u 30-letniej osoby

Mam stierdzona tachykardie zatokowa w rejestrze event holtera. Poprzednie badania holterem 24h. wykazaly 4 arytmie komorowe i 2 pary przedwczesnych pobudzen komorowych. W echo serca stierdzona mala niedomykalnosc mitralna z drobnymi brzeznymi zwloknieniami platkow zastawki mitralnej, wielkosc prawej komory 2,63cm. Podczas wielokrotnych zapisow ekg w przychodni rodzinnej arytmia nadkomorowa, blok przedsionkowo komorowy,i blok prawej odnogi peczka Hisa,zaburzenia przewodnictwa miedzyprzedsionkoweg

Aleksander Ropielewski

Proszę skonsultować się z kardiologiem. Bez dokładnej oceny badań EKG i dodatkowych informacji odnośnie Pańskiego stanu zdrowia nie jestem w stanie zaproponować w pełni bezpiecznego leczenia, które jest wskazane.