Tapetowanie cew gruczołowych kanału szyjki po konizacji

witam, bardzo proszę o interpretacje wyników hist. po konizacji metodą leep 1. w materiale z kanału szyjki macicy :Mucosa canalis cervicalis normalis, 2. w stożku szyjki macicy, potwierdziło się, ze CIN III, do tego jest napisane: - średnica zmiany 12mm - stwierdzonio tapetowanie cew gruczołowych kanału szyjki, - utkanie zmiany obecne ogniskowo w marginesie od strony, części pochwowej, nie mam dzieci,a chce bardzo, proszę o odpowiedź i jakie Pani widzi rozwiązanie w tej sytuacji, pozdr

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany wynik badania należy skonfrontować z całym obrazem klinicznym. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.