Tarczyca jednorodna o wzmożonej echogeniczności

Witam mam wszystkie objawy zaburzen hormonalnych wyeliminowalam wszystkie inne choroby neurologiczne czy ukladowe badz zakazne morfologie mam idealna ost zrobilam USG TARCZYCY to sa wyniki prosze o porade FT4 1.1 NORMA 0.93-1.71 PROCENTOWO 21.97% FT3 2.61 NORMA 2.02-4.43 PROCENTOWO 24.48% USG TARCZYCY aktualne Tarczyca jednorodna o wzmozonej echogenicznosci o wymiarach plat lewy 4,4×1,5×1,1 objetosc 3.094 ml plat prawy 3,4×1,4×1,3 objetosc 3.63 ml ciesn 0,1 Calkowita objetosc 6,5ml

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wyniki są prawidłowe. W celu pełnej oceny gospodarki hormonów tarczycy należy wykonać dodatkowo TSH.
Proszę pamiętać, że wszystkie wyniki należy skonsultować z lekarzem, który odniesie je do Pani stanu zdrowia.