Tarczyca położona prawidłowo, niepowiększona o gładkich zarysach

Witam wyniki usg tarczycy prosze o odp. Tarczyca polozona prawiddlowo nie powiekszona o gladkich zarysach zewnetrznych mniazsz niejednorodny z obszarami echogenicznosci o nieco wzmozonymm unaczynieniu w opcji CD bez zmian ogniskowych plat prawy 38X13x9mm v=2,4ml plat lewy15x12x36v=3,5ml ciesn 3mm ponizej obu patow widoczne drobne hypogenne wezly str pr 5x2mm str Lewa 3x2mm na szyi patologicznych powiekszonnych wezlow chlonnych nie stwierdzono . Prosze o odp. Pozdrawiam Ola lat 26

Wynik prawidłowy (poza dość małą samą tarczycą), nie ma powodu do niepokoju jeśli stężenie hormonów tarczycy jest w zakresie normy.