Tatuaż a wykonywanie zabiegów operacyjnych

chciałabym sobie zrobic tatuaz w luty a poczatkiem kwietnia mam miec operacje korekcji osi konczyny. ile czasu musi upłynąć od zrobienia tatuazu aby moc pojsc na taka operacje?

Witam. Proponowałbym odwrócić kolejność - najpierw zabieg, a potem tatuaż - jeśli linia cięcia przebiegnie przez skórę z tatuażem to zniszczy jego efekt "kosmetyczny". Po zabiegu blizna goić się będzie kilka miesięcy i może po takim czasie wskazana będzie jej korekcja, a może tatuaż ją ukryje.

Witam. Myślę. że to była pochopna decyzja z tym tatuażem przed planowanym zabiegiem ortopedycznym. Radziłbym wstrzymać się teraz z tym zabiegiem.