Tęczowe koła wokół źródeł światła

Witam, po zmroku widze tęczowe koła wokół zródeł światła. Jaskra wykluczona, robiłem kilka razy oct i wszystkie badania w tym kierunku. Do tego bolą mnie oczy i mam męty ciała szklistego. Dodam, że mam problem z zatokami a mianowicie polipy zatok szczękowych. Czy chore zatoki mogą dawac takie objawy? Prosze o bardziej obszerną wiadomośc niż "proszę udać się do lekarza". Dziekuje

Witam.tak chore zatoki mogą dawać takie objawy. Dodatkowo zachorowaly tez oczy co objawia się metsmi w ciele szklistym.potwierdzam ze należy iść do lekarza i się wyleczyć. Pozdrawiam serdecznie