Tendencja do poziomego ustawienia kości krzyżowej

Witam czy mój wynik to już wyrok na operację ?? Tendencja do poziomego ustawienia kości krzyżowej. Dehydratacja oraz centralna, bardziej zaznaczona po stronie lewej przepuklina krążka międzykręgowego L3-L4 z uciskiem worka oponowego. Prawoboczna przepuklina krążka L4-L5 z uciskiem korzenia nerwowego w zwężonym otworze międzykręgowym po tej stronie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik, w zależności od szczegółowych danych klinicznych może być wskazaniem do zabiegu operacyjnego. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą neurochirurgiem.