Tępe bóle podbrzusza i jajników w ciąży

od wczoraj pobolewa mnie w lewym boku tak jakby okolice jajnika towarzyszy temu takji jakby tępy ból w podbrzuszu/ pęcherzu czym to moze byc spowodowane ? dodam ze to moja pierwsza ciaza i troche sie martwie wizyte u lekarza mam za tydzien.. dodam ze nie plamie nie mam zadnej dziwnej wydzieliny tylko martwi mnie to pobolewanie prosze pomożcie

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc sie wypowiedziec konieczne jest badanie lekarskie. Proponuje udac sie do lekarza ginekologa.