Tępe bóle stawów skroniowo-żuchwowych

Witam, Od 10 lat cierpię na tępe bóle stawów skroniowo-żuchwowych. Podejrzenie dysplazji włóknistej kości. Pobrany materiał z fragmentów kości nie wykazał żadnych zmian rakowych a mimo to po prawej stronie mam mały fragment kości. Zaczyna mnie boleć lewa strona. Lekarze rozkładają ręce a mnie trawi ból nie do zniesienia. Ratujcie! Joanna

Witam serdecznie. W takiej sytuacji trudno wypowiedzieć się konkretnie w temacie. Brak zmian rakowych to dobra wiadomość, niemniej niewykluczone są np zmiany zwyrodnieniowe.