Tępe kłucia w śródbrzuszu i podbrzuszu oraz bóle pleców

Witam od dłuzszego czasu mam co jakiś czas tępe kłucia w lewym srodbrzuszu i podbrzuszu oraz bóle pleców szczególnie podczas chodzenia i stania. Jestem po serii badań: kolonoskopia bez zmian gastroskopia zapalenie żoładka, usg niewielki poziom kamieni w pecherzyku zolciowym, morfologia okej Lekarz rodzinny sugeruje ze pokłuwania z lewej strony i podbrzusza może mieć charakter nerwobóli od strony kregoslupa. Czy istnieje taka mozliwosc?Do jakiego specjalisty się udać który móglby pomóc. Dziękuję

Witam,

istnieje taka możliwość, jak zasugerował to Pański lekarz. Proszę wykonać sobie jeszcze anlizę moczu i oznaczyć stężenie CRP we krwi. Na noc polecałbym picie siemienia lnianego, powinno trochę złagodzic Pańskie dolegliwości.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz