Tępy ból brzucha i bóle w klatce piersiowej oraz kołatanie serca

Witam. Mam 19 lat. Dziś rano złapał mnie tępy ból brzucha, który przeszedł po upływie 3 godzin. Teraz chwilowo pobolewa mnie w klatce piersiowej na przemian z lewej i prawej strony. Towarzyszy temu chwilowe kołatanie serca. Od pewnego czasu jestem w ciągłym stresie najmniejszą dolegliwość zaraz sprawdzam na internecie co mnie bardziej nakręca. Wspomnę jeszcze ze 5 tygodni temu usunięto mi wyrostek. Moje pytanie brzmi czym to może być spowodowane ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.