Tępy ból głowy po urazie

Zaraz po urazie był tępy ból głowy z tyłu,ale po jakimś czasie ustąpił a po 3 mies. zaczęły się dolegliwości bólowe ręki lewej, drętwienie, kłucie brak siły i czucia, ból barków później sukcesywnie dochodziło do bólów ręki prawej również aż do tego stopnia, że w końcu miałam przykurcze po prawej stronie. Rehabilitacja nic nie dała bo przepuklina zmniejszyła przepływ na ok 1mm w prześwicie kanału 7mm w rdzeniu.Uciskała na rdzeń kręgowy i lewy korzeń nerwowy. Wcześniej nic mnie nie bolało.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ortopedy.