Tępy ból w dolnej części kręgosłupa promieniujący na miednicę i nogi

Dzień dobry. Proszę o odrobine światła na moją dolegliwość. Przez ostatnie trzy dni utrzymuje się tępy ból w dolnej części kręgosłupa, promieniujący na miednicę i nogi. Dodam że nie było żadnego urazu fizycznego. Nie znajduje pozycji (siedzącej, leżącej) która by zmieniła ten stan. Przez ostatnie kilka dni biorę paracetamol z kodeiną. Od trzech dni biorę też clarithromycin (antybiotyk) ale ból zaczął się wcześniej. Sypiam po 4 godziny w nocy, bezsenność. Zaniepokojony.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to napad rwy kulszowej. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.