Tępy ból w okolicy podżebrza a opis USG

Proszę o poradę: Skierowano mnie na USG. Jego opis brzmi: Wątroba wielkości prawidłowej, w okolicy przylegającej do pęcherzyka zółciowego ognisko hypoechogenne 44x33mm. Zarys naczyń i przewodów żółciowych prawidłowy. Pęcherzyk żółciowy bez złogów o ścianach pogrubiałych wielkości prawidłowej. Śledziona 78mm. Badania krwi podstawowe w normie. Stolec smolisty. mam tępy ból w okolicy prawego podżebrza gastroskopia, kolonoskopia bez zastrzeżeń. Przypuszczam, że sprawa jest poważna.

Trudno zinterpretowac opis Pana badania USG, z reguły to wykonujący je radiolog powinien zinterpretować obraz zmian, szczególnie jesli są nietypowe. Pozostaje albo wykonanie USG wysokiej rozdzielczości w innym ośrodku albo wykonanie tomografii komputerowej. Więcej informacji na stronie www.melitamedical.pl