Tępy ból w piersi i okolicach pachy a AZS

Witam!Mam 31 lat Leczyłam się na atopowe zapalenie skóry(encorton i hydrocortison) i to właśnie skóra na piersiach była objęta dużymi zmianami.Tuż nad sutkiem pojawił się guzek i powiększył się do 2cm, pojawiła się widoczna asymetria i rozstępy.Od jakiegoś czasu odczuwam też tępy ból w piersi i okolicach pachy.Podobne rozstępy pojawiły się w okolicach pachy i właśnie w tym miejscu odczuwam piekący ból.I stąd moje pytanie,czy takie zmiany mógł spowodować hydrocortison?czy to coś poważniejszego?

Witam! Opisane zmiany mogą nie być związane ani z atopowym zapaleniem skóry ani ze stosowaniem hydrocortizonu. Mogą świadczyć natomiast o zapaleniu gruczołu piersiowego. Proszę zgłosić się do lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenie bezpośredniego badania.