Tępy i promieniujący ból w pachwinie

Witam. Od dłuższego czasu odczuwam tępy promieniujący ból w prawej pachwinie, który promieniuje mi w okolice miednicy i pleców na wysokości lędźwi. Wyrostek mam dawno usunięty. Ból pojawia się po dłuższym siedzeniu, po częstych skłonach lub przysiadach. Intensywność bólu się nasila.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą najpewniej są wynikiem schorzeń stawu biodrowego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem. Najpewniej konieczna będzie jednak konsultacja ortopedyczna.