Terapia anoreksji a częstotliwość posiłków

Witam ! Mam poważny problem. Zjadam około 1500 kcal ale w ciągu jednego posiłku. Choruję na anoreksje i po wyjściu ze szpitala nie potrafie usiedzić na miejscu. Codziennie ćwiczę intensywnie 2 h i po posiłku chodzę około 3 godzin. Nie potrafie przemóc się do jedzenia częściej, ponieważ wiem, że wtedy ciągle bd w ruchu. Co zrobić czy gdy po jedzeniu nie bd spacerować to utyję? Wiem ,że to niemożliwe ale boję się tego ponieważ w szpitale po jedzeniu siedziałysmy aby przytyć .Pomocy !

Witam, nadal jest Pani pod wpływem objawów choroby. Powinna byc Pani w stałym kotakcie z psychoterapeuta, tylko wtedy jest szansa, ze poradzi sobie Pani z choroba. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Doskonale rozumiem - jest Pani przerażona, obawia się przybrania na masie ciała. Potrzebuje Pani pomocy specjalisty, który pomoże walczyć z chorobą. Proszę skontaktować się z terapeutą - dla swojego dobra. Anoreksja jest bardzo destrukcyjna dla organizmu. Nawet jeśli teraz Pani tego nie widzi, za kilka lat mogą pojawić się jej skutki, które ciężko będzie zwalczyć.
Pani organizm potrzebuje witamin i minerałów, składników odżywczych.

Pozdrawiam i trzymam za Panią kciuki! ;)
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl