Terapia dla 15-letniego syna z ADHD

U mojego syna w wieku 7 lat zostalo zdijagnozowane ADHS.Przez dwa lata zazywal lekarstwa (Stratere), ale szybko sie uzaleznil i przestaly skutkowac.Przez 3 lata chodzil na Psychoterapie ,ale tez przynosilo to nie wielki skutek.Obecnie ma 15 lat duze problemy z koncentracja, na polecenia nauczycieli reaguje bardzo powoli , jest nerwowy , ma tiki ruchowe i glosowe nad ktorymi nie panuje, nauka idzie mu bardzo zle.Jaka terapia byla by dla niego najlepsza,ktora moglaby mu pomuc.

Warto także pamiętać, że jest to zaburzenie, w którym terapia ma charakter wspierający, pozwalających poprawić funkcjonowanie i relacje (a nie sensu stricte wyleczyć).