Terapia glistnicy a rozdrażnienie

Witam, 2 m-ce po leczeniu glistnicy (tylko ona wyszła w bad. kału) mam nawrót dziwnych dolegliwosci: objawy trawienne (jak przy IBS), pobolewania brzucha, głowy, zawroty głowy, rozdraznienie. Ponowne badania kału nie wykazały pasozytów, ale badania krwi są niejednoznaczne: ponad normę mam amylazę z krwi 89 (22-80) i bilirubinę cał. 21,3 (0-17), a niski Ca zjon. 1,11 (1,12-1,32),pozostałe OK (Aspat, Alat, cholesterol, ,morfol., Ob, wit D, magnez, wit B12.). Czy to moze byc lamblia lub kandydoza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna konsultacja lekarza chorob zakaźnych, wykonaj takze usg jamy brzusznej. Pozdrawiam