Terapia miastenii u 27-letniej osoby

Witam, mam 27 lat i od 2 lat leczę się na Miastenie ogólną. Przebieg mam umiarkowany z kilkoma epizodami całkowitej chwilowej utraty sił w nogach i rękach. Natomiast od 4 dni objawy znacznie się nasiliły ledwo daję radę przejść 50m do sklepu a 90% czasu mam mocno podwojone widzenie. Przepisana dawka leku 6x60mg Mestinonu nie wystarcza i czasami biorę nawet 8. Mam umówioną wizytę na 11.06 u neurologa. Czy mogę bezpiecznie dotrzymać na takiej dawce (8x60mg) do wizyty?

W RAZIE NASILENIA OBJAWÓW MIASTENII KONIECZNE ZGŁOSZENIE SIE DO SZPITALA DO ODDZIAŁU NEUROLOGICZNEGO!
możliwy PRZEŁOM MIASTENICZNY !
Wtedy konieczny nadzór i włączenie dodatkowego leczenia!

Nie nadużywać leków, Mestinonu, bo może być przełom cholinergiczny...

Konieczna pełna konsultacja ; historia choroby, badanie,
Pozdrawiam