Terapia trądziku różowatego u 67-letniej osoby

jak leczyc tradzik rozowaty u mojej 67-letniej mamy?

Witam! Jest to przewlekła i powinna być regularnie kontrolowana przez dermatologa. To, co mogę zalecić internetowo, to unikanie ekspozycji na promieniowanie słoneczne, unikanie zimna, gorących i ostrych przypraw oraz alkoholu. Dalsze leczenie ordynuje lekarz po obejrzeniu zmian. Pozdrawiam

Witam można udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i na konsultacji lekarz obejrzy skórę i dobierze zabiegi.

Najczęściej stosowanymi zabiegami są zabiegi z użyciem lasera IPL na wyciszenie rumienia, peelingi medyczne+ dobrana odpowiednio pielęgnacja domowa. Polecam stosowanie nanozłota w sprayu+ krem xylogic na naczynia+ serum z witaminą c