Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Terapia u seksuologów a życie intymne

Moje problemy na tym tle wydają się być tożsame, z tym że ja zmagam się ze swym problemem od kilku lat. Do tej pory korzystałem z pomocy 3 seksuologów. Ostatnia terapia trwa już 3 miesiące lecz efektów brak. Zastanawiam się nad wizytą u urologa, choć 2 seksuologów stwierdziło, że to problem na tle emocjonalnym i rodzin
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Homofobia

P { margin-bottom: 0.21cm; } Homofobia to nienawistna, wroga postawa wobec osób o orientacji homoseksualnej, która jest bardzo odporna na zmianę. Anna Golan, seksuolog, przybliża cechy oraz przykłady zachowań, którymi odznacza się homofob.

Post jest niezrozumiały. W zasadzie częste zmiany lekarzy to niejednokrotnie jedna z przyczyn braku sukcesu. Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety