Terapia ultradźwiękowa na ostrogi piętowe

Dzień dobry proszę o porade mam ostrogi piętowe strasznie miałam ultradżwieki trochę pomogło mam popuchnięte stopy okolice kostki czasem mam dośc bulu lekarz zalecil tylko ultradzwięki ale wiele nie pomogło
KOBIETA ponad rok temu

Szanowna Pani,
Nie zawsze ból okolicy pięty wiąże się z zapaleniem przyczepu rozcięgna podeszwowego (tzw. ostrogi piętowe nie powodują dolegliwości bólowych, choć większość osób z ich obecnością utożsamia swoje dolegliwości). Obrzęki okolicy kostek nie są objawem zapalenia rozcięgna podeszwowego, zatem sugerowałbym konsltatację ortopedyczną i dokładne zbadanie stopy.