Termin miesiączki a pęknięcie prezerwatywy

Kobieta, 19 lat. Dwa dni temu kochałam się z moim chłopakiem, i przez przypadek doszło do zerwania wędzidełka napletka, ale odbyliśmy stosunek i pękła nam prezerwatywa, a on doszedł we mnie, za około 6 dni mam dostać miesiączkę i boje się, że mogło dojść do zapłodnienia. Są na to duże, czy raczej małe szanse? Proszę o jak najszybszą odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić szanse na ciąże. Określiłbym je jako umiarkowane.