Termin miesiączki a różnica w wieku ciąży

Pierwszy dzien okresu mialam 18.10. Miesiaczki mialam nieregularne. Lekarz stwierdzil ( bez badania) ze jestem w 8 tyg ciazy. Drugi lekarz ginekolog zrobił badanie dopochwowe usg i stwiedzil że jestem ok 5-6 tyg. Za 2 tyg mam wiZytę znowu. Czy mam się obawiać ze to ciaza martwa czy lo prostu zaszlam w ciążę później? Czy mogłaby mi Pani podać datę zapłodnienia? Bardzo się obawiam . Lekarz powiedział że będzie dobrze Ale ja płacze i boję się bardzo...

Istnieją 2 możliwości, albo ciąża sie nie rozwija prawidłowo albo zaszła Pani w ciąże póżniej niż by sie wydawało. drugie usg powinno wyjaśnić sytuacje. Myśle, że lekarz wie co mówi i proponuje spokojnie poczekać