Termin miesiączki, stosunek przerywany a szanse na ciążę

Ostatnia miesiaczke mialam 22.01.0215 kochalam sie bez zabezpieczenia seks przerywany w dniach 1,2,3,4,5 luty czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy wiem do miesiaczki mam jeszcze 2 dni cykle mam co 28 dni .Mam podwyzszona temperature ciala 37,5 nie jestem chora.pobolewa mnie brzuch pod pepkiem i delikatne bole typowe przed miesiaczka.Zauwazylam ze chyba 3lub 4 lutego po stosunku mialam sluz lekko rozowy jakby z domieszka krwi.ale to bylo tylko raz.Czy moge byc w ciazy ?Dziekuje za szybka odp

Wszyscy trąbią, że stosunek przerywany nie jest antykoncepcją!! Jeśli będzie tak, że wystąpi miesiączka, to po niej polecam wizytę u ginekologa aby porozmawiać o skutecznej antykoncepcji.