Termin ostatniej miesiączki i mały przyrost bHCG

Witam, mam problem. 16 lutego mialam ostatnia miesiaczke. Robilam kilka testow plytkowych jedna kreska mocna druga ledwo widoczna. W poniedzialek wizyta u ginekologa ktory nic nie widzi na usg. Test beta hcg 121 dwa dni pozniej 278, wizyta u innego ginekologa podejzenie ciazy pozamacicznej. Wizyta w szpitalu kolejne hcg 356, kolejne 560. Lekarz mowi ze moze zarodek dopiero sie zagniezdza. Pytanie czy przyrost nie jest za maly i czy to mozliwE zeby po takim czasie hcg bylo tak male ?

Aleksander Ropielewski

Przyrost jest zbyt mały (co 48h powinno następować jego podwojenie) jednak nie można jedynie na jego podstawie postawić diagnozy ciąży pozamacicznej. Konieczne jest porównanie z badaniem USG.