Termin porodu a możliwy termin zapłodnienia

Moj chłopak wrócił ok 10/11 wrzesień niestety nie wiemy kiedy doszło do zapłodnienia robiłam test ciążowy jakoś 14 września zapachy ale byl negatywny drugi jakos pod koniec września a poczatek pazdziernika byl juz pozytywny 7.11 bylam u ginekologa i stwierdzono u mnie 11 tydzien ciazy chcialabym sie dowiedziec kiedy moglo mniej wiecej dojsc do zaplodnienia bo w 19 tyg stwierdzili ze bede miec syna a pepek mam juz na wierzchu i kiedy mozna spodziewac sie terminu porodu gdyz co chwile jest inny

Renata GrzechociĹska

Witam.
Podała Pani za mało informacji, aby określić jednoznaczny termin. Termin porodu określa się na podstawie pierwszego dnia ostatniej miesiączki do którego dolicza się 280 dni. Dodatkowo wiek ten najlepiej potwierdza badanie USG do 11 tygodnia ciąży.
Pozdrawiam