Termin porodu - kiedy do szpitala?

To moja pierwsza ciąża, proszę mi powiedzieć, czy do szpitala iść w terminie, czy czekać na bóle? Termin mam na 8 kwietnia.

Witam serdecznie!
Ze zględu na Pani niedokładny opis sytuacji trudno jest mi ustalić poprawną informację.
Jeśli dobrze rozumiem, jest Pani w zaawansowanej ciąży z terminem rozwiązania wyznaczonym na 8 kwietnia. Na tym etapie ciąży powinna być Pani pod stałą opieką ginekologa. Jeżeli Pani ciąża rozwija się prawidłowo, nie widzę podstaw do konsultacji częściej, niż wyznacza je Pani lekarz prowadzący. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek dolegliwości radziłabym jednak skontaktować się ze specjalistą tak szybko, jak to możliwe.
Pozdrawiam.