Termin porodu z OM a ostatnia miesiączka

Witam termin porodu z OM na 2.08.14r ostatnia miesiączka 26.10.13r (28-30) też dokładnie nie pamietam. Z USG ciążą o 7-9 dni młodsza . termin z usg na 10.08.14r .Stosunek odbyty bez wytrysku 3.11.13r 3 dni po miesiączce. Okło 4-5 dni później stosunki odbyte z wytryskiem i następne dni tak samo . Będzie to chłopczyk . czy owulacja się przesunęła ? i z którego stosunku w przybliżeniu mogło dojść do zapłdonienia ? proszę od wyczerpującą odp. bardzo się martwie . dziękuje .

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na podstawie podanych informacji nie można określić płci dziecka, można spodziewać się, że do zapłodnienia doszło najprawdopodobniej ok. 8-13.11.2013.