Termin zapłodnienia na podstawie USG i OM

Chciałabym zapytać o to, kiedy nastąpiła u mnie owulacja i możliwe zapłodnienie. 14.12 wystąpiła miesiączka, następna 18.01. 1 usg 25.02: 5 tydz ciąży-GSD 7,4mm. 2 pytanie: Co oznacza, że termin z USG i termin z OM pokrywają się; badanie 25.06 odpowiada 22tydz.4dni - termin porodu 25.10.2015?

Lek. Tomasz Budlewski

owulacja wystepuje około 14 dnia cyklu. co do terminów to wynika że zarówno na podst. USG jak i terminu OM termin porodu pokrywa się -> wychodzi ta sama data.