Teść i wspólne picie alkoholu

nie potrafię odmówić teściowi wypicia, a jak już zaczynamy to "do upadłego" jak temu zapobiec

Dzień dobry!

Odmówić.
Jeśli jest Pan dorosłą i zdrową osobą, to może Pan odmówić alkoholu.
Proszę spokojnie zastanowić się, co mogłoby Panu pomóc, wesprzeć w powiedzeniu "nie".

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza