Tęsknota czy wątpliwości dotyczące partnerki?

Witam. Mam pytanie. Od 5 miesięcy jestem w związku z dziewczyną i układa nam się znakomicie lecz od 2tyg mam myśli, czy ja ją kocham mimo że wiem to doskonale. Czy to moze być oznaka tesknoty? Żyjemy na 400km odległosc, widujemy się raz w miesiącu na 2-3 dni. Nie mogę na niczym sie skupić. Raz miewałem myśli czy ją kocham (mimo ze to wiem bo nie dała mi powodów do watpliwosci) lecz ja te watpliwosci odczywalem a teraz mysle ze tesknie za nia. Pomocy. Pozdrawiam.

Związek na odległość to niełatwa sprawa. To normalne, że zdarzają się wątpliwości, tak samo jak normalne jest to, że odczuwa Pan tęsknotę. Trudniej się dobrze poznać widując się raz w miesiącu, niż miałoby to miejsce, gdybyście mieszkali blisko siebie. Myślę, że w tej sytuacji trzeba dać sobie trochę czasu na to, żeby przekonać się, co się naprawdę czuje do drugiej osoby. Po prostu cieszyć się tym, co jest teraz i zobaczyć, co z tego wyniknie.

Witam, tak duże odległość i widywanie się raz w miesiącu poważnie utrudniają rozwój więzi w relacji z ukochaną. Mogą tworzyć się zarówno wątpliwości jak i idealizacje partnera. Zachęcam do jak najczęstszego, realnego kontaktu z dziewczyną, zwiększy to szansę na uzyskanie pewności co do swoich uczuć do niej. Pozdrawiam