Tęsknota za byłym chłopakiem pomimo nowego związku

Męczy mnie to, że tęsknie za byłym chłopakiem mimo tego ze mam obecnie chlopaka z którym jestem juz 3 lata i bardzo go kocham. Z byłym chłopakiem mam dobry kontakt ale on zachowuje sie tak obojetnie w stosunku do mnie i to mnie najbardziej boli bo kiedys bylam dla niego najwazniejsza. Dlaczego tak sie czuje ? Nie rozumiem tego ? To jest naprawde dziwne ;(

Witam,
tak bywa, że jeśli związek się kończy to z upływem czasu dawne gorące uczucia stygną, relacje się zmieniają, przewartościowują. Rozumiem oczywiście, że jest to dla Pani jasne na poziomie rozumienia, jednak na poziomie emocji trudno się z tym pogodzić. Może jest to nieco dziwne, ale też z drugiej strony zdarza się, jednak myślę, ze warto to rozwiązać dla Pani własnego dobra i komfortu. W takiej sytuacji zaleciłabym kontakt z psychologiem, który pomógł by przeanalizować i rozwiązać tą sprawę. Pozdrawiam.