Tęsknota za byłym instruktorem nauki jazdy

Bardzo tsknię za moim byłym instruktorem nauki jazdy. Oboje mamy rodziny, a on jest dużo starszy. Cały czas kursu podkochiwałam się w nim, drżałam na sama myśl o spotkaniu.Teraz, gdy koniec nastapił, wydaje mi się, jakby to wszystko przeleciało tak szybko i nie umiem dać sobie rady z uczuciem, jakie się we mnie narodziło i trwa. Nigdy przez te 3 miesiace nie dałam po sobie nic poznać. Teraz brakuje mi go tak bardzo, że zaczynam popadać w wewnętrzna obsesję i chęć natychmiastowego kontaktu z nim.

Dzień dobry!

Każdy człowiek w każdym momencie swojego życia może zauroczyć się, zakochać. To pytanie, na które nikt nie zna jedynej prawidłowej odpowiedzi - czy warto wtedy kierować się sercem, emocjami, czy rozumem i racjonalną oceną kosztów i korzyści. Może być tak, że oceni Pani, iż uczucia i fascynacja mężczyzną są tak silne i ważne, że zdecyduje się Pani wyznać mu miłość, zaproponować intymne spotkanie. Wtedy wiele zależy od jego reakcji. Może się jednak również zdarzyć tak, że postanowi Pani dać sobie czas na zapomnienie o tym zauroczeniu, osłabnięciu emocji. Być może to zakochanie w instruktorze to sygnał, że w Pani małżeństwie dzieje się coś złego? Jakieś Pani potrzeby nie są zaspokajane przez męża i Wasze życie uczuciowe?

Pozdrawiam!

Witam
Czasem tak się zdarza, że popadamy w zauroczenie. Instruktor na pewno był miły,serdeczny, sympatyczny, miał świetny kontakt z kursantami i zwierzętami, był bardzo profesjonalny w tym co robił. Ale kurs się kończy i trzeba wrócić do " swojego" świata.
Myślę, że dobrym lekarstwem będzie zaangażowanie się w pracę, w problemy bliskich i przyjaciół, spotkania towarzyskie. Instruktora można zachować we wdzięcznej pamięci, że potrafił wzbudzić tak miłe i silne uczucia.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak,

Witam. Warto zastanowić się nad tym, co spowodowało owo zauroczenie? Może specyficzne zachowania? Może było to coś, czego brakuje mężowi? Może wyznaje Pani wzór tzw romantycznej miłości, może...Czy były między Wami wyraźne gesty informujące o szczególnym zainteresowaniu? Jeśli jest to jednokierunkowa "miłość" , to na pewno rozmowa z psychoterapeutą wiele Pani wyjaśni. Pozdrawiam

takie uczucie jest z powodu takich samych traum rozwojowych...pytanie jakie Pani potrzeby zaspakaja i jak mozna je zaspokoic inaczej...dobry temat na psychoterapie.. pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza