Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 0 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Tęsknota za chłopakiem z wakacji

Mieszkam za granicą.Podczas wakacji w Polsce poznałam chłopaka. Bardzo się polubiliśmy.Przez dwa ostatnie dni w Polsce przestał do mnie pisać i nie miał czasu się spotkać.Przed wyjazdem napisał że nie chciał żeby zaczęło nam bardziej zależeć skoro wyjeżdżam.Wróciłam i nie mogę poradzić sobie z tęsknotą. Tak bardzo żałuje że nie mieszkam w Polsce bo bardzo chciałabym się z nim spotykać. Budzę się z uczuciem lęku i tęsknoty. Możemy się przyjaźnić ale myślę że wtedy nigdy nie zapomne.
KOBIETA ponad rok temu

Mężczyzna jako ofiara gwałtu

Witam serdecznie, Rozumiem, że jest Ci teraz bardzo trudno, że tęsknisz i cierpisz, gdyż masz świadomość, że nie możesz być z tym chłopakiem. Mimo wszystko postaraj się wrócić do swojego codziennego, normalnego życia. Spotykaj się ze znajomymi, zajmij się czymś, tak aby nie pochłaniały Cię tylko myśli o chłopaku, którego poznałaś. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Dzień Dobry,

Poznany Chłopak prawdopodobnie obawia się zaangażowania, które prawdopodobnie już i tak nastąpiło (gdyż tak, jak Pani napisała, bardzo się polubiliście) zracjonalizował sytuację odległością między Wami, żeby nie cierpieć z tego powodu.

Jeśli wytworzyła się między Wami ważna relacja, to ona przetrwa, pomimo odległości. Pozostaje jeszcze nowo technologiczny kontakt na Skype, który w jakiejś części może zastępić spotkanie bezpośrednie.

Życzę tego, co najbardziej teraz potrzeba, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy