Tęsknota za miłością

nie radzę sobie z uczuciami, tęsknię za miłością, od rozstania minął miesiąc .. bardzo wiele przykrych słów padło i sytuacji .. a mi pomimo to bardzo zależy .. on nie chce ze mną rozmawiać, nawet nie wiem co czuje, zachowuje się teraz jak dziecko, robi na złość .. nie mogę znaleźć pracy, w domu moja mama z ojczymem się nie dogadują, on zawsze mnie wspierał, a teraz nikt mnie nie rozumie ..

W takiej sytuacji zachęcam do zgłoszenia się do psychologa i poszukania specjalistycznej pomocy. Udzieli wsparcia, a także pomoże zrozumieć zarówno przyczyny niepowodzeń w związku, jak i możliwości zmiany.