Tęsknota za rodziną i strach przed studiowaniem

co się ze mną dzieje zaczęłam studia i jak odjeżdżam z domu to za każdym razem płacze i nie chce tam wracać. Podobają mi się studia tylko boje się "na zapas" ze nie zdam egzaminów. Ciężko mi o tym nie myśleć tęsknie tez za rodzina bo nie lubię być sama ? Co mam robić ? przyjazdy co tydzień nic mi nie pomagają...

Witam. Będąc silnie związanym z rodziną, ciężko jest ją opuszczasz i tęsknota ta jest całkiem naturalna. Kiedy wyjazdy z domu stają się ciężkie, jedną z metod może być rzadsze wyjeżdżanie. Proszę poszukać sobie czegoś co mogłabyś robić w weekend w mieście, w którym studiujesz. Spotykaj się ze znajomymi, zaproś ich do siebie, jeśli nie lubisz być sama dotrzymają Ci towarzystwa.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza