Test Becka a depresja

W teście Becka wyszło 40 . Zastanawiam się co z tym zrobić?. Do psychiatry nie pójdę bo nie jestem w stanie się otworzyć , więc mam małą nadzieję , że tu mi może ktoś pomoże , czekam na odpowiedz .. jakąkolwiek .

http://rozwojowi.pl/depresja-test.html

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem. Jeżeli potrzebuje Pani rozmowy, proszę się nad tym zastanowić. Jeżeli z jakiś przyczyn obawia się Pani wizyty, może na początek skorzystać z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@pracownia-start.pl
www.pracownia-start.pl