Test bHCG trzy dni po stosunku i brak okresu

witam:) robilam test beta hcg, wyszlo <0,1. jednak nieopatrznie test zrobiony zostal 3 dni po stosunku. czy istnieje prawdopodobienstwo ciazy przy tak znikomej ilosci hcg? dodam,ze okres spoznia sie dokladnie tydzien...zazwyczaj byl regularny lub opoznienie trwalo max 3 dni...czy podróż mogla miec wplyw na jego opoznienie? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć badanie po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.