Test ciążowy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Mam poważny problem. Nie wiem co zrobić. Wczoraj zrobiłam test ciążowy, wyszedł pozytywny. A jest dwa tyg. po opozniajacym sie okresie. Dziś delikatnie pobolewa mnie podbrzusze jak na okres, ale tylko momentami praktycznie nie czuje tego bolu. . I na papierze podczas siusiania jest delikatny bardzo jasny brazowy raczej sluz. cO MAM zrobić ? dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jeśli test ciążowy jest dodatni, najprawdopodobniej jest Pani w ciąży. Ze względu jednak na krwawienie sugerowałabym pilną konsultację z lekarzem ginekologiem. Takie krwawienie może bowiem oznaczać poronienie zagrażające.